Proszę obliczyć 1 plus 1.

Ekskluzywna gama sprzętu fitness

Wyłącznym przedstawicielem marki SOLE by HAMMER na terenie Polski jest firma LORD4SPORT.

SOLE by Hammer oferuje pełną gamę wytrzymałych i niezawodnych urządzeń do ćwiczeń, w tym bieżni, orbitreków, rowerów pionowych i poziomych, oraz stepperów. Maszyny SOLE corocznie otrzymują wiele nagród, oraz pozytywnych recenzji "Best Buy" od światowych magazynów takich jak Treadmill Doctor, Consumer Searcj i innych.

SOLE jest o krok przed konkurencją w produkcji najwyższej klasy produktów fitness. Wprowadzone przez SOLE innowacyjne rozwiązania cieszą się bardzo dużym uznaniem zarówno użytkowników domowych, jak i profesjonalnych sportowców na całym świecie. Maszyny SOLE by Hammer doskonale sprawdzają się w hotelach, ośrodkach spa, oraz salach treningu personalnego. Są również cenione wśród wymagających użytkowników domowych, dla których nie ma miejsca na kompromisy.

Maszyny SOLE są konstruowane według bardzo rygorystycznych wymagań stawianych przez mi.n. odbiorców hotelowych, dla których liczy się każdy, nawet najmniejszy szczegół. SOLE zawsze poszukuje sposobów na ulepszanie swoich technologii. Wszystkie urządzenia posiadają szczególnie wygodne panele komputerów z dużymi monitorami, łatwą do zrozumienia nawigację. Konstrukcja urządzeń jest bardzo wytrzymała i stabilna, a jednocześnie designem idealnie dopasowuje się do każdej sali fitness, czy siłowni hotelowej.

Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych pomiędzy sprzętem SOLE, a urządzeniami smartfon / tablet. Użytkownicy zarówno systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, lub przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).